phone 444 1 659
email info@endustriyelpsikoloji.org.tr

ANASAYFA

Biz Hazırız

Günümüzde üretim, aileleri, toplumları ve dünyayı ayakta tutan ve gelişme ölçütlerinin temelini teşkil eden bir kavramdır. Üretim yapmayan ülkeler dışa bağımlı kalmak üretim yapmayan bölgeler sürekli istihdam sıkıntısı yaşamak ve üretim yapmayan veya yapamayan işletmeler ise günü kurtarmak için her gün yeni senaryolara hazır olmak zorudadır.

Bunları kabul ettiğimize göre yapılması gereken, gerektiği şekilde, gerektiği kadar ve kalitede üretim yapmaktır. Bunun için en başta kalifiye personel ile yola çıkmak kadar işi bilen bir yönetici ile idare gerekir. Ama iş bununla bitmez ya da tamamlanamaz. Çünkü devamı gerekir. Devamı ise uygun endüstriyel ve ogranizasyonel psikoloji yöntemlerini uygulamaktır.

Psikoloji bilimi yüzyılı aşkın bir süredir endüstriyel ve ogranizasyonel psikolojinin çalışan ve işveren arasındaki bağlantılarını, üretime etkisini ve kaliteyi nasıl etkilediğini araştırmaya devam etmektedir. Çıkan sonuçları uygulayan kurum ve kuruluşların başarısı ortadadır.

Maksadımız, işveren ve üretimin parçası olan çalışanların, motivasyon dahil tüm bilinen tekniklerle işyerine daha iyi adaptasyon ve üretim tekniklerini daha kullanmak isteği içerisinde başarı unsurlarına haiz olmalarını sağlamaktır. Bunu seminerler ya da zaman ve hazırdaki günlük programların bozulmasını gerektiren çalışmalarla değil, en pratik ve en az maliyetle, teknolojinin verdiği imkanlarla sunmak çabasındayız.

Çalışmalarımıza vereceğiniz en büyük desteğin, bizlerle istişare etmek olduğunu biliyoruz. Fosrtha’nın dediği gibi: “Kalite basittir karmaşık olan insanlardır.” Karmaşık insanı çözmeye devam ettikçe liderlik, motivasyon, çalışan ve son tüketici talep ve eğilimlerinin neler olduğunu bilerek en iyisini başarabileceğimize inanıyor ve biz hazırız diyoruz.

Biz hazırız.

Saygılarımla.

Yrd. Doç. Dr. Bilal Semih Bozdemir


Çözüm Ortaklarımız
  • partner 1
  • partner 2
  • partner 3
  • partner 4
  • partner 5
  • partner 6